na Randce

Randka - pomysły, porady
Randka w Warszawie, polecane miejsca na randkę w Warszawie

Randka w Warszawie, polecane miejsca na randkę w Warszawie

Mówi się, że Paryż to Miasto Zakochanych – ale może być nim także Warszawa. Romantyczna randka w Warszawie? Dlaczego nie. W tym mieście możemy znaleźć dużo ciekawych miejsc na to wyjątkowe spotkanie.

Randka w Warszawie- gdzie iść?

Na to pytanie możemy odpowiedzieć sobie na wiele sposobów. Pomysłów na miejsca w Warszawie, do których możemy się udać w ramach randki, będzie tyle, ile mieści się w wymyślonej przez nas konwencji. Zależnie od tego, czy poszukujesz taniego miejsca na randkę, czy też miejsca tematycznego, w stolicy znajdziesz lokalizacje odpowiadające każdemu z tych pragnień.

Przede wszystkim jednak zadbaj o klimat i dopasowanie do Waszych charakterów – nawet najbardziej elegancka restauracja nie spełni swojej roli, jeśli obydwoje będziecie czuć się w niej niezręcznie.

Tania randka w Warszawie

Zacznijmy więc od pierwszej opcji, czyli co zrobić, jeśli nie masz za dużo funduszy, a chciałbyś, aby to pierwsze (lub kolejne) spotkanie było wyjątkowe. Przede wszystkim pamiętaj, że w Warszawie jest wiele miejsc publicznych, które oferują niedrogie miejsca na randkę. Nie musicie iść do drogiej restauracji – wystarczy spacer po zabytkach Warszawy.

W słoneczny dzień idealnym miejscem będą bulwary wiślane. Możecie tam posiedzieć na ławeczce i napić się serwowanej w pobliskich punkach lemoniady. W Warszawie znajdziecie również Most Zakochanych, na którym możecie zostawić symboliczną kłódkę z Waszymi inicjałami. A może spacer po Łazienkach? W Warszawie znajdują się również przynajmniej trzy ogrody botaniczne, do których można przyjść i podziwiać wspólnie piękno natury.

Randka w Warszawie- ciekawe miejsca

Randka nie musi być tylko romantyczna. Może również być ciekawa. A żeby taką była, warto zastanowić się, co Was interesuje. Może szlak industrialnych zabytków stolicy? Muzeum Powstania Warszawskiego? Spacer śladem słynnych postaci?

Bez wątpienia ciekawą propozycją może być również odwiedzenie wybranych dzielnic Warszawy. Każda z nich ma jakąś historię oraz klimat, każda też bez wątpienia posiada coś wyjątkowego, co możecie wspólnie odkryć podczas randki w Warszawie. Praga, o której śpiewa się ballady uliczne, będzie obfitowała w klimatyczne kafejki, w których można poczuć klimat zapomnianych nieco czasów. „Zielony Żoliborz” z kolei, w ogrody i parki. A na Bemowie możecie zobaczyć stary fort i poczuć militarny klimat tej wybudowanej jeszcze w XIX wieku budowli. Warto pamiętać, że Warszawa ma dobrze skomunikowane metro, które bez trudu zawiezie Was z jednej dzielnicy do drugiej – unikniecie w ten sposób korków.

2 comments found

  1. Myślę, że randka pod pałacem kultury brzmi bajecznie;) Oczywiście w piękny wiosenny wieczór. Osobiście lubię niestandardowe pomysły na randki. Choć z drugiej strony w Warszawie jest tyle ciekawych restauracji z jedzeniem z całego świata, że żal nie spróbować!

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.