na Randce

Randka - pomysły, porady
Jaki makijaż na pierwszą randkę?

Jaki makijaż na pierwszą randkę?

Makijaż powinien z jednej strony uwydatniać wszystkie atuty kobiety, z drugiej natomiast nie może być zbyt nachalny, prowokujący. Jak znaleźć złoty środek? Podpowiadamy, jaki makijaż na pierwszą randkę jest odpowiedni oraz co tak naprawdę najbardziej lubią mężczyźni.

Make up no make up na każdą okazję

Co do jednego mężczyźni są zgodni – lubią naturalny wygląd. I choć mocny, sprawiający wrażenie przydymionego makijaż typu smokey eyes jest zmysłowy, to nie będzie odpowiedni na każdą okazję – w przeciwieństwie do make up no make up.

Jest to taki rodzaj makijażu, który ma wyglądać jak druga skóra, czyli dla niewtajemniczonych – w ogóle nie powinien być widoczny. Po co w takim razie go robić? Aby zakryć drobne niedoskonałości cery oraz jednocześnie wyeksponować w twarzy to, co najpiękniejsze.

Dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom skóra jest gładka, rozjaśniona, kości policzkowe zaakcentowane, a oczy podkreślone kredką do brwi oraz tuszem do rzęs. Tylko nie daj się zwieść pozorom – stworzenie naturalnego, młodzieńczego efektu wcale nie jest takie proste, wymaga wprawy. Szczególnie, że kobiety, które się nadmiernie starają, mają skłonność do przesady.

A co najważniejsze – make up no make up jest uniwersalny, będzie pasować kobiecie w każdym wieku, na każdą okazję. A już tym bardziej na pierwszą randkę.

Makijaż wieczorowy na randkę

Jeśli pierwsza randka zaplanowana jest na godziny wieczorne i chciałabyś nieco zaszaleć, możesz postawić na makijaż wieczorowy. Nie powinien on być jednak zbyt mocny, prowokujący. Oczy można podkreślić ponadczasowymi beżami, brązami, a także… złotem. Lub skorzystać z koła barw, aby przekonać się, które kolory podkreślą ich barwę.

Uważaj z konturowaniem. W sieci dużą popularnością cieszą się filmiki, w których dziewczyna dzięki odpowiedniemu makijażowi z brzydkiego kaczątka staje się… seks-bombą. I nie ma w tym nic złego, jeśli od czasu do czasu chcesz wyglądać inaczej, jednak pierwsza randka to nie najlepszy pomysł na takie eksperymenty. Chyba, że chcesz, żeby na kolejnych spotkaniach chłopak rozczarował się, ponieważ wyglądasz zupełnie inaczej!

Pamiętaj też, że makijaż wieczorowy nie bez powodu ma taką nazwę. Dlatego nie stosuj go, gdy randka odbywa się w ciągu dnia, w pełnym słońcu. Wtedy nie dość, że będziesz wyglądać karykaturalnie, to jeszcze światło może wydobyć wszystkie niedoskonałości, które tak mocno starałaś się przykryć zbyt dużą ilością kosmetyków. Ponadto wielu facetów odstraszają kobiety w typie „wampa”.

Klasyczny makijaż francuski

Co w sytuacji, gdy naturalny makijaż to dla Ciebie trochę za mało, lecz nie chcesz przesadzić w drugą stronę? Postaw na klasyczny makijaż francuski.

Charakteryzuje się on kreską na oku oraz mocno podkreślonymi ustami. Kreska sprawia, że oczy wydają się być większe, co jest dobrą wiadomością dla tych pań, które mają z tego powodu kompleksy. Natomiast czerwone czy różowe usta skupiają na sobie uwagę, zachęcają do pocałunku. Oprócz tych dwóch mocniejszych akcentów, które dodają charakteru twarzy, ten rodzaj makijażu jest naturalny, podkreśla kobiece piękne. I z pewnością podoba się mężczyznom.

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.