na Randce

Randka - pomysły, porady
Jak zaskoczyć chłopaka na randce?

Jak zaskoczyć chłopaka na randce?

Czasy, w których przygotowanie idealnej randki było wyłącznie męską domeną, minęły bezpowrotnie. Dziś coraz częściej prym w tej dziedzinie wiodą kobiety. A jak zaskoczyć chłopaka na randce? Przedstawiamy kilka pomysłów.

Stylizacja na randkę

Zacznijmy od najbardziej elementarnych kwestii, czyli od tego, jak ubrać się na randkę. Nie przywiązujesz uwagi do stroju? W tym wypadku zrób wyjątek, ponieważ to, jakie odniesiesz pierwsze wrażenie, jest bardzo ważne.

Naszą wskazówką jest, abyś… ubrała się swobodnie. Czyli w takim stylu, jaki preferujesz na co dzień, lecz może nieco bardziej starannie dobierz garderobę oraz wykonaj naturalny makijaż. Nie będziemy zachęcać Cię do zakładania sukienki, jeśli pewniej czujesz się w spodniach – uwierz nam i w jeansach można wyglądać kobieco, zmysłowo.

Nie odkrywaj też zbyt wiele. Prowokujący strój dla części mężczyzn wyda się zbyt agresywny, a dla części może być sygnałem do tego, jak chcesz, aby zakończyła się randka. Lepiej być subtelną. I oczywiście dostosuj strój do miejsca, do którego się wybierasz. Dziesięciocentymetrowe szpilki, gdy planujecie spacer, zwykle okazują się być nietrafionym pomysłem…

Oryginalne pomysły na randkę

W bardzo prosty sposób możesz zaskoczyć chłopaka wybierając nietypowy pomysł na randkę. Najlepiej, jeśli związany jest on z Waszymi wspólnymi zainteresowaniami.

Ważne jest, aby oryginalność nie przysłoniła zdrowego rozsądku. Dlatego nie wybieraj gokartów, gdy panicznie boisz się wsiąść za kierownicę, ani ścianki wspinaczkowej, jeśli masz lęk wysokości. Wtedy na pewno dobrze nie wypadniesz.

A jakie pomysły mogą się sprawdzić? Oczywiście oprócz dwóch poprzednich, to wycieczka rowerowa, escape room, wesołe miasteczko, laserowy paintball. Wybierz takie aktywności, które dostarczą Wam sporo rozrywki, a przy tym chłopak będzie mógł się wykazać wybranymi umiejętnościami (które oczywiście z chęcią Ci pokaże) czy też rycerskością.

Propozycje te nie sprawdzą się, gdy trafisz na niepoprawnego romantyka lub ideologicznego przeciwnika każdej aktywności sportowej. No cóż, wtedy wróć do punktu pierwszego, czyli zastanów się, jakie są jego zainteresowania.

O czym rozmawiać z chłopakiem na randce?

Ostatnią kwestią, którą chcielibyśmy omówić jest to, o czym rozmawiać z chłopakiem na randce. I tutaj musisz przede wszystkim zapamiętać jedną rzecz – większość mężczyzn uważa, że kobiety wciąż mówią, głównie o sobie. Chcesz go zaskoczyć? Zadawaj mu pytania, pokaż, że uważnie go słuchasz, a to co on ma do powiedzenia jest dla Ciebie interesujące. Nawet jeśli będzie mówił o nowym oprogramowaniu, którego jest autorem…

Wykaż się też poczuciem humoru. Co prawda może to być sprzeczne z Twoją wizją tajemniczej, intrygującej i zmysłowej kobiety, lecz możesz być pewna, że to o wiele lepiej się sprawdzi. Jeśli okaże się, że macie wspólne poczucie humoru to z pewnością chętniej umówicie się na drugą randką. A potem na trzecią itd.

A jakie tematy poruszać? Najlepiej te związane z waszymi zainteresowaniami. Na liście tematów zakazanych na pewno znajdą się te związane z polityką, religią, a także z… poprzednimi partnerami. Poruszanie kwestii związanych z rodziną również często okazuje się kłopotliwe, jeśli więc chłopak sam nie zacznie opowiadać o swoim rodzeństwie, rodzicach, to sama zachowaj powściągliwość w tym zakresie.

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.