na Randce

Randka - pomysły, porady
Zainspiruj się najpopularniejszymi filmowymi randkami!

Zainspiruj się najpopularniejszymi filmowymi randkami!

Oglądając romantyczne filmy, zarówno komedie, jak i dramaty, często marzymy o tym, by doświadczyć podobnych sytuacji we własnym życiu. Oczywiście nie da się ich idealnie odwzorować, ale warto czerpać inspiracje, które można wykorzystać chociażby podczas planowania randki z ukochaną osobą. Jakie filmowe randki można zatem przenieść do prawdziwego życia?

Randka jak z filmu w planetarium

La La Land to film, który zdobył uznanie krytyków i bez wątpienia zajął ważne miejsce w sercach wielu miłośników tego rodzaju kina. Świetna ścieżka dźwiękowa i niebanalna historia dwojga zakochanych osób z aspiracjami artystycznymi wzrusza do głębi i pobudza wyobraźnię widzów. Jedna ze scen, która wyjątkowo zapada w pamięci, to magiczny taniec w planetarium, gdzie Mia i Sebastian unoszą się w powietrzu, otoczeni gwiazdami. Oczywiście w prawdziwym życiu nikt z nas nie da rady otworzyć tej scenerii i wydarzeń, jednak warto się nimi zainspirować i zorganizować randkę w planetarium, która może okazać się nie mniej romantyczna.

Rejs łodzią

Ikoniczna wręcz scena z Titanica, którą kojarzą wszyscy, to moment gdy Jack i Rose stojąc na dziobie statku, rozkładają ręce na wzór skrzydeł, stając się symbolem wolności i nieograniczonej miłości. Oczywiście nie namawiamy nikogo do wykupywania rejsu statkiem wycieczkowym i wspinania się na jego dziób. Niemniej wycieczka nieco mniejszym statkiem lub kutrem jest całkiem niezłym pomysłem, który może urozmaicić wspólne wakacje, lub być sposobem na oryginalną randkę.

Randka w sklepie meblowym

Ten pomysł może być dla wielu osób dość zaskakujący i mało przekonujący. Warto jednak przez chwilę się nad tym zastanowić. Ci, którzy oglądali 500 dni miłości pamiętają zapewne jak Tom i Summer spędzają dzień w Ikei, udając, że są parą mieszkającą razem. Ta zabawna i słodka filmowa randka pokazuje radość z prostych rzeczy. Być może warto wykorzystać ten patent w prawdziwym życiu?

Spacer w pięknym ogrodzie

Spacer z filmu Notting Hill przez prywatny ogród w Londynie, gdzie William i Anna mogą być sobą, daleko od świata sławy i paparazzi, to pomysł, który może zrealizować każdy. Oczywiście nie trzeba specjalnie lecieć do Londynu, można wybrać wyjątkowo piękny park, ogród botaniczny, czy inne miejsce, w którym jest dużo zadbanej roślinności i panuje kameralna atmosfera. Nie tylko sławni ludzie potrzebują ciszy i ucieczki od zgiełku miasta czy problemów codzienności, dlatego też randa w takim miejscu to świetny pomysł.

Filmowa randka na łódce

Kto nie kojarzy sceny z filmu Pamiętnik, w której główni bohaterowie odbywają romantyczny rejs łodzią po jeziorze wśród łabędzi? Kończy się on namiętnym pocałunkiem Allie i Noaha podczas ulewy. Aby nieco poczuć ten klimat na własnej skórze warto zorientować się, gdzie znajduje się jezioro i łódki do wynajęcia, a następnie zaprosić tam swoja druga połówkę.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły przypadły Wam do gustu i skorzystacie z któregoś z nich organizując niezapomnianą randkę. Jeśli udało Wam się już kiedyś odtworzyć jakąś romantyczną scenę z filmu, to koniecznie opiszcie to wydarzenie w komentarzu.

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.