Dlaczego umawiamy się na randki?

Randki – temat rzeka i świetny temat do plotek. Czy jest wolny, czy przystojny, czy ma byłą żonę? Czy jest ładna, ile zjadła i czy się umówicie jeszcze raz? Dla niektórych randka to czysta przyjemność, inwestycja lub ciężka praca. Ale właściwie dlaczego umawiamy się na randki?

Znaleźć wielką miłość

Prawdopodobnie najwięcej osób umawia się na randki w poszukiwaniu wielkiej miłości. Spotykają się z innymi nie dlatego, że nie chcą być sami, ale pragną spędzić życie ze swoją drugą połową, bo dobrze jest być z kimś kto nas kocha i kogo my kochamy.

Seks

Co tu dużo tłumaczyć? Zarówno mężczyźni, jak i kobiety umawiają się na randki na seks.

Zapomnieć o byłym lub byłej

Wdawanie się w związki, które nie mają przyszłości, ale leczą rany i podnoszą samoocenę? Prawda stara, jak świat. Więc uwaga na tych, którzy, żeby zapomnieć o byłym lub byłej, których wciąż kochają, umawiają się na randki. Niektórzy uczciwie o tym uprzedzają ;)

Oszczędności

Taktyka stara, jak świat. Umawiasz się codziennie lub prawie codziennie na kawę, obiad czy kino. Najlepiej z kimś, kto ma dobrą pracę. Rzadko spotykasz się po kilka razy z tą samą osobą, aby uniknąć niepożądanych sytuacji i relacji. Średnia randki to dwie godziny, żeby druga strona nie wiedziała czy randka była udana czy nie.

Ciekawie spędzić czas

Warto nawiązywać nowe znajomości i mieć przyjaciół. Nie jest powiedziane, że na randki trzeba umawiać się wyłącznie w celach matrymonialnych. Taka znajomość może zaprocentować na różnych polach. A, jeśli przez przypadek najdzie się miłość – podwójna wygrana. A Ty? Dlaczego umawiasz się na randki? :)

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Sylwester, niektórzy czekają na niego cały rok, obchodząc go głośno, dobrze się bawiąc wśród przyjaciół, znajomych, rodziny czy partnera. Dla innych to najbardziej wymuszona impreza w roku.  Co może wydawać się dziwne – wolą spędzać go sami. ...
Urzędnik w garniturze przemieszczający się do pracy na rowerze. Kobieta w sukience i szpilkach mknąca po drodze rowerowej. Od kiedy nastała moda na rower taki widok dziwi coraz mniej. Bo rower to nie tylko ekologiczny środek transportu, to także styl życia i doskonały sposób na aktywny wypoczynek. ...
Strona używa plików Cookies