Czy iść do łóżka na pierwszej randce?

Do łóżka należy iść wtedy, kiedy dwie osoby mają na to ochotę. Doświadczenie uczy, że randka, randce nierówna. Czasami od szybkiego numerku zaczyna się długoletni romans, a czasami pierwszy raz jest jednocześnie tym ostatnim.

Zdarza się, że po kilku godzinach spędzonych w towarzystwie ciekawej osoby, jesteśmy zauroczeni. Co prawda nie ma ustalonych reguł i zasad, kiedy powinno się do łóżka chodzić, ale niektóre kobiety martwią się, że gdy pójdą do łóżka z mężczyzną na pierwszej randce, to otrzymają łatkę łatwej i puszczalskiej. Dlatego, jeśli mężczyzna im się podoba – do łóżka z nim nie idą. Mówiąc krótko – dbają o swoją reputację.

Za to mężczyznom czasami wydaje się, że kobieta musi niemal natychmiast snuć plany na trwały związek i daleką przyszłość. Jednak klasyczna pobudka rano i przerażenie, kto jest obok, będące efektem imprezy, zdarza się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W takiej sytuacji ciężko wyczuć czy zadziałał urok osobisty czy alkohol… Istnieje także spora grupa kobiet i mężczyzn, którzy na randki chodzą po to, aby się po prostu zabawić. Jednak to teoretycznie mężczyźni bardziej chcą iść do łóżka na pierwszej randce.

Generalnie na pierwszej randce każdy chce dobrze wypaść. Nie znamy jeszcze  drugiej osoby i dlatego często popełniamy błędy. Więc zdaje się, że od pytania: „Czy iść do łóżka na pierwszej randce?”, ważniejsze jest pytanie: „Jak zaproponować seks na pierwszej randce, jeśli się ma niego ochotę?”. Trzeba być bardzo czujnym i delikatnie wyczuć nastrój drugiej strony. Podać temat naokoło, zaprosić na drinka, na kolację. Zresztą na pierwszym spotkaniu potrafi tak zaiskrzyć, że temat nie jest trudny do wyczucia.

Czy iść na pierwszej randce do łóżka? To zależy od stylu życia. Pierwsza randka jest po prostu tak dobra na pójście do łóżka, jak każda inna, ale na pewno nie warto zmuszać się do robienia czegoś, na co nie ma się ochoty.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Skoro Walentynki są Świętem Miłości, a jak twierdzą specjaliści, potrzeba miłości istnieje w każdym z nas, to jest to dzień, który z założenia warto celebrować. Jedni uważają, że to najważniejszy dzień w roku dla pary zakochanych. Inni nie mogą znieść komercyjnego zamieszania. Jak satysfakcjonująco i z korzyścią dla siebie i związku spędzić Walentynki? ...
Sylwester, niektórzy czekają na niego cały rok, obchodząc go głośno, dobrze się bawiąc wśród przyjaciół, znajomych, rodziny czy partnera. Dla innych to najbardziej wymuszona impreza w roku.  Co może wydawać się dziwne – wolą spędzać go sami. ...
Czasami zdarza się, że powrót do starego związku jest dobrym pomysłem. Bo czasami niezależnie od tego, jak bardzo zaogniona była sytuacja podczas rozstania, uczucie miłości jest silniejsze, niż urazy. Częściej jednak na randkę i powrót do eks decydujemy się z innych powodów. Kiedy lepiej nie umawiać się z eks, bo nie wróży to niczego dobrego? ...
Strona używa plików Cookies