na Randce

Randka - pomysły, porady
Czy kobieta może zaprosić mężczyznę na randkę?

Czy kobieta może zaprosić mężczyznę na randkę?

Może kiedyś zaproszenie mężczyzny na randkę było czymś niedopuszczalnym, jednak dziś całkowicie się to zmieniło. Wielu panów przyznaje, że to miłe uczucie, gdy kobieta okazuje im swoje zainteresowanie i nie mają nic przeciwko, aby ta zaprosiła ich na randkę. A jak powinno wyglądać takie spotkanie i w jaki sposób dać mężczyźnie do zrozumienia, że chcesz się z nim spotkać?

Czy kobiecie wypada zaprosić mężczyznę na randkę?

Na przestrzeni lat związki partnerskie bardzo się zmieniły. Nadal są rzeczy, których my kobiety, nie robimy (np. oświadczyny), ale są też takie (zaproszenie na randkę), które nie sprawiają nam już problemu. W końcu panie mają takie same prawa jak panowie, więc czemu by ich nie wyręczyć i nie zaprosić na randkę? W końcu jest wiele mężczyzn, którzy są bardziej nieśmiali niż kobiety i którym naprawdę trudno jest zrobić ten pierwszy krok.

Jak zaprosić mężczyznę na randkę?

Jak zaprosić mężczyznę na randkę, aby go nie zawstydzić? Przede wszystkim, jeśli zdecydujesz się na ten krok, powinnaś od razu przejść do sedna sprawy. My kobiety lubimy komplikować wiele rzeczy, jednak w tym przypadku musisz być bezpośrednia. W przeciwnym razie on nie będzie wiedział o co ci chodzi i możesz go tylko spłoszyć. Zamiast opowiadać o tym, że w okolicy jest fajna knajpa z dobrym jedzeniem, po prostu zaproś go na wspólną kolację. Nie musisz od razu nazywać tego randką, może być to zwyczajnie koleżeńskie spotkanie. Ważne, abyś poinformowała go o wszystkim w cztery oczy. Liściki na pracowniczym biurku czy inne tajemnicze wiadomości mogą go tylko wystraszyć.

Gdzie na randkę?

Najmniej oryginalnym, a jednocześnie najbardziej sprawdzonym pomysłem na randkę jest wspólna kolacja lub obiad. Jeśli nie chcesz, aby twój wybranek od razu zorientował się, że to randka, zamiast eleganckiej restauracji, wybierz przytulną burgerownie czy inną kameralną knajpkę, w której oboje będziecie czuć się swobodnie.

Innym, dobrym pretekstem na randkę jest wspólne wyjście na spacer ze zwierzakami. Jeśli podczas waszej rozmowy usłyszałaś, że twój potencjalny partner posiada psa, zaproponuj mu wspólny spacer w towarzystwie waszych czworonogów. W ten sposób nie tylko miło spędzicie czas, ale także będziecie mieli okazje na dłuższą rozmowę i zbliżenie się do siebie.

Z kolei jeśli obiekt twoich westchnień jest miłośnikiem siłowni, zaproponuj mu wspólny trening na świeżym powietrzu. Możecie razem pobiegać lub skorzystać z siłowni na otwartej przestrzeni, a po takim treningu wybrać się na wspólny obiad. Pomysł ze wspólnym treningiem pomoże ci nie tylko zdobyć faceta, ale również osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

piersza-randka-jak-zaprosic-na-randke

O czym rozmawiać na pierwszej randce?

Pierwsze randki bywają stresujące, tym bardziej, jeśli nie znasz dość dobrze swojego partnera. O czym rozmawiać na pierwszej randce, żeby zrobić dobre wrażenie i nie zanudzić wybranka? Najlepszym pomysłem jest opowiadanie o sobie, swoich zainteresowaniach i poszukiwanie wspólnych cech. Pamiętaj także, aby nie tylko mówić, ale również słuchać. Randka nie powinna być jedynie twoim monologiem.

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.