na Randce

Randka - pomysły, porady
Jak zorganizować romantyczną randkę?

Jak zorganizować romantyczną randkę?

Jak się okazuje, zorganizowanie romantycznego wieczoru wcale nie jest tak proste, jakby się mogło wydawać. Dbałość o każdy szczegół odgrywa istotną rolę, jeśli chcemy sprawić miłą niespodziankę drugiej połówce i to bez żadnych wpadek. W poniższym artykule podpowiadamy, jak zorganizować niezapomnianą randkę.

Kolacja w ekskluzywnej restauracji

Elegancki lokal na poziomie i wyborna kuchnia to bardzo dobre miejsce, do którego można zabrać ukochaną osobę. Każdy z nas, chciałby raz na jakiś czas zjeść porządne jedzenie przygotowane przez najlepszego szefa kuchni i wypić do tego lampkę wysokiej klasy wina. Jeśli odpowiada ci taki pomysł, wybierz określoną restaurację i zarezerwuj stolik. Najlepiej w kameralnym i ustronnym miejscu, aby móc poczuć się nieco swobodnie. Każda kobieta będzie wniebowzięta, kiedy kelner przyniesie do stolika zakupiony wcześniej bukiet kwiatów. Można pójść nawet o krok dalej i zamówić muzyków, którzy zagrają ukochanej osobie ulubiony utwór.

Romantyczna kolacja w domowym zaciszu

Jeśli ktoś nie przebada jednak za ekskluzywnymi klimatami wówczas, romantyczną kolację możecie przyrządzić wspólnie w domu. Takie gotowanie we dwoje jest bardzo zabawne. To jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W pewnym momencie w głównie włącza się tryb „wygłupy” i wtedy zaczyna się obsypywanie mąką, mazanie po twarzy czekoladą itp. To bardzo sprzyja zacieśnieniu relacji. Kiedy wreszcie uda wam się coś ugotować, otwórzcie ulubione wino, zapalcie świece i zacznijcie pałaszować.

Miłosny piknik

Piknik na świeżym powietrzu to w dzisiejszych czasach rzadkość. A szkoda, bo przesiadywanie na kocyku w parku jest bardzo zabawne i przede wszystkim romantyczne. Ten motyw zresztą często przewija się w filmach romantycznych. Coś w tym jest. Jeśli towarzyszy temu ładna i słoneczna pogoda, obok czekają ulubione smakołyki, którymi możecie się nawzajem „karmić” to, czego chcieć więcej?

Para zakochanych na pikniku

Pikantny wieczór filmowy

A co powicie na romantyczny seans filmowy? Popcorn, chipsy, wino lub dojrzały ser, do tego wspólne wybrane filmy, przygaszone światło i świecie. Czy nie brzmi to zachęcająco? Jeżeli nie lubicie ciasnych i przepełnionych sali kinowych, w których brakuje elementu prywatności, opcja domowego kina powinna się wam spodobać. Przez cały czas możecie się przytulać, dawać sobie buziaki, a nawet zastopować film i pójść o krok dalej. To idealna opcja zwłaszcza na zimowe wieczory.

Romantyczna wycieczka

Jeśli szukacie innych wyzwań niż kolacja w restauracji czy domowe kino, możecie zorganizować sobie romantyczną wycieczkę. Może być jednodniowa, weekendowa czy nawet kilkudniowa. Wybierzcie miejsce, które sprzyja romantycznym spacerom, głębokiemu patrzeniu sobie w oczy itp. W internecie znajdziecie mnóstwo propozycji na wyjazd dla zakochanych. Paryż, Wenecja brzmi zachęcająco? Oczywiście, może być to jakiekolwiek inne miejsce, w którym oboje będzie się czuć dobrze i swobodnie, a okoliczne atrakcje i krajobrazy będą sprzyjać zacieśnianiu waszej relacji.

1 comment found

  1. Jak dla mnie opcja z filmami w domu wydaje się najbardziej romantyczna. Będą o nią optować w Walentynki:). Chociaż nie mam jeszcze wybranych filmów. A może lepiej kino? Sama już nie wiem…

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.