na Randce

Randka - pomysły, porady
Młodszy czy starszy partner? Kiedy kobiety wolą młodszych?

Młodszy czy starszy partner? Kiedy kobiety wolą młodszych?

Statystyczna różnica wieku pomiędzy kobietą a mężczyzną w związku wynosi średnio trzy lata. Coraz częściej jednak łamiemy utarte kulturowe schematy i nikogo już nie powinno dziwić, że nasz partner jest sporo starszy lub młodszy.

Kiedy kobiety wiążą się z dużo starszym mężczyzną?

Zjawisko stare jak świat, kiedy uporządkowany zawodowo i stabilny finansowo facet zaczyna spotykać się z dziewczyną młodszą o kilkadziesiąt lat. Dla niego może być to chęć powrotu do lat młodości, dowartościowania się, udowodnienia światu, że czas się go nie ima i nie poddaje się procesom starzenia.

Dużo starszy mężczyzna w związku to z perspektywy kobiety forma polisy na życie. W oczach tej młodszej on często jest uosobieniem wygodnego i łatwego życia, zabezpieczenia finansowego. Bywa, że chwilowo może być zafascynowana jego życiowym doświadczeniem i mądrością, jednak w miarę upływu czasu zazwyczaj żadne szlachetne pobudki nie odgrywają tutaj roli.

Dlaczego warto związać się ze starszym facetem?

Na szczęście, w obecnej rzeczywistości, inteligentne osoby zazwyczaj nie oceniają związków dwudziestoletniej „małolaty” z panem w wieku jej ojca lub dziadka przez pryzmat fałszywej moralności. Jak każdy związek jest to transakcja wiązana przynosząca obustronne profity.

kiedy starszy partner

Dla młodej dziewczyny starszy, często bogaty partner staje się wyznacznikiem statusu materialnego. Zasobny portfel starszego pana pozwala realizować jej życiowe plany, często rozwijać pasje, cieszyć się komfortowym życiem, w awaryjnych sytuacjach “staruszek” może okazać się ostoją. On natomiast zyskuje dodatkowy zastrzyk młodości, zachwyt w młodych pięknych oczach odejmuje lat.

Kiedy kobiety wolą młodszych?

Związek kobiety ze sporo młodszym mężczyzną jest dla wielu nadal nieco kontrowersyjną wersją partnerstwa. Bo zazwyczaj uwiodła i usidliła chłopca niebogę, a on nieświadomy niczego, życia jeszcze nie zna i wpadł w zaostrzone pazury.

Dużo młodszy facet to często opcja w przypadku kobiet po przejściach, rozwiedzionych, które znów chcą poczuć się kobieco i seksownie. Ona często nie myśli tutaj o tym, aby poczuć się bezpiecznie w ramionach swojego wybranka, nie liczy na to, że na zawsze, do grobowej deski. Ważne jest tu i teraz, niech inne patrzą i zwijają się z zazdrości.

Zalety związku z młodszym partnerem

Gorący romans z młodym chłopakiem to z perspektywy dojrzałej kobiety często szansa na seks, w którym jest mnóstwo miejsca na szaleństwo, brak rutyny, utartych schematów no i oczywiście młodzieńcza kondycja. Dla wielu ważne jest młode, jędrne ciało, poczucie humoru, beztroska, gotowość do podejmowania wyzwań.

Seks starszej z dużo młodszym może przynieść wiele satysfakcji, w tej wersji zazwyczaj dwie strony są zadowolone z łóżkowego układu. Związek z bliskim kolegą syna, często jeszcze studentem jest dla niejednej czterdziestki, pięćdziesiątki wyśmienitym koktajlem, który sprawia, że krew znów szybciej krąży w żyłach.

1 comment found

  1. Bardzo tendencyjne! Młodszy to na pewno tylko gorący romans, bo kobieta znudzona życiem. Przecież młodszy to nie tylko taki o 20 lat. Dajcie spokój z takimi tendencyjnymi teoriami.

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.