Kobiety wolą młodszych

Od zawsze istniały zadbane, wykształcone i niezależne kobiety, które umawiały się z mężczyznami młodszymi od siebie o 10-20 lat. Jednak w ostatnim czasie tych kobiet przybywa coraz więcej. Nie szukają męża. Nie zamierzają się ustatkować. Chcą czerpać radość z życia i poszukują partnera, który będzie szanował ich samodzielność i swobodę, zapewniając im jednocześnie zabawę, rozrywkę, seks.

Natomiast w społeczeństwie za bardziej naturalny w związku przyjmuje się fakt przewagi wiekowej mężczyzny. Związki kobiet z młodszymi partnerami wydają się być naruszające starą, dobrą i uznaną zasadę, że to mężczyzna, im ma więcej lat, tym młodszą partnerkę chciałby mieć. Co więc pcha młodych mężczyzn w ramiona starszych kobiet? A co w młodszych mężczyznach kręci  40-, 50-letnie kobiety.

40-, 50-letnie kobiety chcące iść na randkę, na idealny przedział wiekowy wskazują mężczyzn w wieku 25-35 lat. Najlepiej bez bagażu psychicznego z poprzednich związków. Dlaczego wolą młodszych? Dlatego, że zdają sobie sprawę z upływu czasu  i, pragnąc zachować własną młodość, chcą skorzystać z pomysłowości, energii i wigoru partnera, także w łóżku.  A młodszy partner? Często ma za sobą niesatysfakcjonujący seks z równolatką lub partnerką młodszą od siebie. Dodatkowo 40-, 50-latkę wskazuje, jako bardziej doświadczoną i otwartą w łóżku. Gotową na różne eksperymenty, na które młodsza partnerka mogłaby się nie zgodzić. Minusem dla młodszej partnerki jest również spore absorbowanie uwagi mężczyzny - starsza kobieta lepiej wie czego chce i potrafi mówić o tym czego chce wprost, bez dąsania się.

Wiele zmieniło się od kiedy kobiety potrafią same zapewnić sobie utrzymanie. Mają dobrą pracę, status społeczny i autonomicznie podejmują decyzje. Utrzymują ciało w świetnej kondycji, znajdując czas na jogę, SPA i coraz częściej zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej. Wygląda więc na to, że 40-, 50- letnie kobiety zaczęły dawać sobie większe prawo do kryzysu wieku średniego, który do tej pory był głównie domeną mężczyzn. Dlatego szacuje się, że coraz więcej Pań w średnim wieku będzie szukało kochanka młodszego od siebie o około 15 lat, i prawdopodobnie będzie miało w kim wybierać.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Ekologia i dbałość o środowisko są obecnie jednymi z najczęściej poruszanych tematów. Nie trzeba żyć w wielkim mieście, żeby zagrażać Ziemi. Nie trzeba też wiele, żeby jej pomóc. Nawet w wielkich miejskich skupiskach możemy zbliżyć się do natury. Jest moda na ekologię. Moda godna naśladowania. ...
Czasami zdarza się, że powrót do starego związku jest dobrym pomysłem. Bo czasami niezależnie od tego, jak bardzo zaogniona była sytuacja podczas rozstania, uczucie miłości jest silniejsze, niż urazy. Częściej jednak na randkę i powrót do eks decydujemy się z innych powodów. Kiedy lepiej nie umawiać się z eks, bo nie wróży to niczego dobrego? ...
Strona używa plików Cookies