na Randce

Randka - pomysły, porady
Jak dobrać odpowiedni kombinezon wyszczuplający?

Jak dobrać odpowiedni kombinezon wyszczuplający?

Kombinezon wyszczuplający w skuteczny sposób modeluje sylwetkę i nadaje jej pożądanego kształtu. Z uwagi na swoje właściwości zyskuje on coraz większą popularność i warto wiedzieć, jak dobrać odpowiedni dla siebie. Czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego o kombinezonie wyszczuplającym!

Czym jest kombinezon wyszczuplający?

Kombinezon wyszczuplający jest rodzajem bielizny modelującej sylwetkę, którego głównym zadaniem jest nadanie smukłego wyglądu poprzez proporcjonalne rozłożenie tkanki tłuszczowej. Kombinezony wyszczuplające składają się z górnej części przypominającej kamizelkę oraz nogawek, krótszych lub dłuższych, które zapobiegają ocieraniu się ud. Najczęściej spotykamy ten rodzaj bielizny wyszczuplającej z wygodnymi ramiączkami, jednak dostępne są również fasony posiadające rękaw.

Kombinezon wyszczuplający dopasowany do Twoich potrzeb to totalny must have, który pozwoli na uzyskanie szczupłej sylwetki zarówno na co dzień, jak i od święta. Wiele kobiet obawia się, że noszenie tego typu bielizny będzie niewygodne i niekomfortowe. Nic bardziej mylnego. Kombinezony wyszczuplające zrobione są z przyjemnego i oddychającego materiału, a dzięki bezszwowej technologii nie krępują ruchów i są niewidoczne pod ubraniem. Dodatkowo ich forma i wygodne zapięcia pozwalają na szybkie zakładanie, a specjalny otwór pozwala na załatwienie potrzeb fizjologicznych bez ściągania kombinezonu.

Jak dobrać odpowiedni kombinezon wyszczuplający?

Przede wszystkim odpowiedni kombinezon wyszczuplający powinien być we właściwym i aktualnie noszonym rozmiarze. Nie ma sensu wciskanie się w mniejsze, ponieważ nie będzie to estetycznie wyglądało, a po drugie tak mocny ucisk nie jest zdrowy i może skutkować wieloma problemami. Kombinezon, który będzie zbyt mały, nie dość, że pozostawi po sobie bolące otarcia, szczególnie w okolicy pach czy ud, to jeszcze w skrajnych przypadkach może być odpowiedzialny za niedotlenienie, omdlenia czy problemy z układem oddechowym.

Kupując kombinezon wyszczuplający przez internet, warto dokładnie się zmierzyć i skorzystać z tabel z rozmiarami dostępnych na stronie. Jesteś na granicy rozmiarów? Wtedy wybierz model mniejszy. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości co do samego kombinezonu wyszczuplającego, jak i jego rozmiaru zawsze można się zwrócić po pomoc do obsługi sklepu, która wykorzystując wiedzę i doświadczenie, pomoże w wyborze odpowiedniego.

Co daje noszenie kombinezonu wyszczuplającego?

Kombinezon wyszczuplający pomoże optycznie wymodelować całą sylwetkę, nie są to jednak wszystkie pozytywy tego rodzaju bielizny. Pomoże on w uzyskaniu efektu uniesionych piersi i pośladków, spłaszczy brzuch, a także wysmukli talię i uda.

Jeśli dodatkowo zależy Ci na wysmukleniu ramion, wybierz kombinezon wyszczuplający z dłuższym rękawem, a modele z dłuższymi nogawkami chronią przed nieprzyjemnymi otarciami ud, które często zdarzają się szczególnie latem.

 

2 comments found

  1. A nie lepiej zamiast oszukiwać wziać się za siebie i schudnąć? Wtedy nie trzeba będzie udawać, że ma się zgrabną figurę 😀 wszyscy teraz chcą iść na skróty, co to się dzieje

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.