Najgorsza randka w życiu

Zaletą życia nie w parze dla wielu osób jest to, że mogą robić to, co chcą i kiedy chcą. Ale czasami chcą robić coś z kimś innym. Do słowa randka aż prosi się, żeby dorzucić określenie: romantyczna, zabawna, udana. Ale najgorsza? Tak – najgorsza. Bo niemal każdy ma za sobą nieudaną randkę, a wśród tych nieudanych, tę najgorszą.

Najczęściej najgorsze randki to te, na które oczywiście za naszą zgodą, umawiają nas znajomi. Nie ma nic gorszego, niż przeświadczenie osób, które nas znają, że świetnie do tego kogoś pasujemy. Jednak po pierwszym spotkaniu okazuje się, że wybrana dla nas osoba zupełnie nam się nie podoba. I teraz my, i znajomi, którzy od nas to wiedzą, jesteśmy w sytuacji, w której trzeba będzie to w końcu tej wybranej osobie powiedzieć… Wnioski: najlepiej umawiać się samemu.

I tu z pomocą przychodzi nam Internet. Oczywisty wybór – chat. A więc umawiamy się z przystojniakiem z chatu, wersja dla mężczyzn – z długonogą, piękną blondynką. Przynajmniej tak siebie opisywali. A przychodzi kto? Brzydki facet bez zęba lub tleniona blondynka z odrostami i do tego ze sporą nadwagą. Wnioski: takim randkom w ciemno mówimy stanowcze nie.

Co jeszcze najgorszego może nas spotkać na randce? Długie, ciągnące się na pierwszym spotkaniu rozmowy na temat byłych albo, co gorsza obecnych dziewczyn, chłopaków, żon, mężów. Podkreślanie, jak ważne w życiu w sercu ma Mama i, że bez jej aprobaty nie są podejmowane właściwie żadne decyzje. Monolog o całej historii życia, począwszy od wczesnego dzieciństwa. Wyczuwalny lub widoczny brak odpowiedniej higieny osobistej. Fałszywe przeświadczenie, że skoro umówiliśmy się z kimś nieznajomym, to na pewno mamy ochotę na pierwszym spotkaniu wskoczyć mu do łóżka.

Jeśli czujemy, że właśnie nadszedł ten moment, że to właśnie ta randka jest dla nas najgorszą randką w życiu, nie pozostaje nam nic innego, jak dopić kawę i wyjść. Jeśli to już kolejna koszmarna randka, może należałoby wyciągnąć odpowiednie wnioski. Nasza rada - raczej nie umawiać się w ciemno, a jeśli przez Internet, to tylko z narandce.pl :)

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Myślisz, że nigdy, przenigdy nie umówisz się ze swoim szefem?  A jednak propozycja kolacji we dwoje padła i czujesz się zakłopotana? Asertywność podczas takiej sytuacji nabiera szczególnego znaczenia. Chyba, że zmieniłaś zdanie i jednak chcesz iść z szefem na randkę. ...
Strona używa plików Cookies