na Randce

Randka - pomysły, porady

Regulamin strony narandce.pl

1. Ustalenia ogólne
1.1. By móc kompletnie korzystać z bloga oraz dodawać w nim teksty, należy przejść przez bezpłatną rejestrację.
1.2. Rejestracja na stronie jest jednoznaczna z akceptacją postanowień sprecyzowanych w statucie.
1.3. Zgodnie z przepisu 116 ”Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z 4.02.1994 r., zakazane jest powielanie i przedrukowywanie treści zamieszczonych na witrynie narandce.pl. Naruszenie tego paragrafu jest jednoznaczne z zawiadomieniem organów ścigania.
1.4. Autor jest w pełnym stopniu odpowiedzialny za publikowany artykuł. Posiadacz strony nie nie jest odpowiedzialny za krzywdy powstałe w wyniku zastosowania się do artykułów dodanych na serwisie.
1.5. Autor tekstu oznajmia, że ma kompletne prawa autorskie.
1.6. Treści nie mogą być dodawane na odrębnych witrynach ani przed, ani po opublikowaniu ich na narandce.pl.
1.7. Teksty, które nie realizują zaleceń, mogą zostać pominięte. Administrator serwisu zastrzega sobie możliwość niewyrażenia zgody bez ujawniania prawdziwej pobudki.
1.8. Na narandce.pl funkcjonuje ograniczenie odpowiedzialności właściciela serwisu. Użytkownik ma świadomość, że serwis ma charakter informacyjno-rozrywkowy, tak samo jak dodawane na nim felietony. Nie przedstawiają one porad ani zaleceń w sprecyzowanych kwestiach. Publikowane felietony prezentują teorie ich autorów. Właściciel nie jest odpowiedzialny za zawartość komentarzy pozostawianych pod artykułami.

2. Publikowanie treści na blogu
2.1. Treść treści powinna być zgodna z regułami polskiej poprawności językowej. Artykuły z wyraźnymi pomyłkami nie zostaną dodane.
2.2. Treść tekstu musi mieć charakter informacyjny i być atrakcyjna dla zainteresowanych.
2.3. Każdy felieton musi być wyjątkowy, dający do myślenia i jasny dla użytkowników.
2.4. Zamieszczane artykuły powinny mieć nie mniej niż 2500 zbs.
2.5. W tekście możliwe jest załączenie maksymalnie 1 linka w formie URL lub brand.
2.6. Artykuł i linki wiodące do zewnętrznych domen nie powinny zawierać tematów sprzecznych z prawem oraz tematów dla osób pełnoletnich.
2.7. Do każdego artykułu należy załączyć obrazek. Grafika nie może łamać wytycznych ”Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych”.