Szybka randka w stylu Speed Dating

Tempo życia wymusiło na nas poszukiwanie oszczędności czasu także w sferze uczuciowej, bo żeby kogoś interesującego poznać, trzeba trochę czasu w to zainwestować. I tutaj z pomocą przychodzi narandce.pl, ale także forma szybkiej randki w stylu Speed Dating.

Szybka randka w stylu Speed Dating to ciekawy sposób na wręcz błyskawiczne nawiązanie kontaktów towarzyskich. Podczas takiej randki możemy poznać nawet kilkanaście nowych osób, najczęściej takich, które również szukają pary. Jak przebiega spotkanie w stylu Speed Dating? Przychodzisz na wyznaczone przez Organizatora spotkanie, najczęściej do restauracji czy pubu. Otrzymujesz formularz. Rozmawiasz z pierwszą, wyznaczoną losowo osobą, i po kilku minutach następuje zmiana partnera do rozmowy. Na liście zaznaczasz tę osobę lub osoby, z którymi masz ochotę spotkać się ponownie. Jeśli osoby przez Ciebie zaznaczone odwzajemniają Twoje chęci, Organizator spotkania przekaże im kontakt do Ciebie.

Reguły szybkich randek w stylu Speed Dating mogą różnić się od siebie, w zależności od Organizatora. Jednak generalnie zasada jest ta sama. Poznajesz kilkanaście osób, w krótkim czasie i zdajesz się na własną intuicję, bo ile można dowiedzieć się o kimś po kilku minutach rozmowy?

Szybka randka to przede wszystkim konkurs na zrobienie pierwszego, perfekcyjnego wrażenia. Szybkie randki są traktowane, jako atrakcyjna forma imprezy towarzyskiej, na której można skonfrontować się z innymi i sprawdzić na ile potrafimy być ciekawi, zabawni czy zajmujący. Zdarzają się również osoby, które na szybkie randki przychodzą, bo poszukują po prostu przyjaźni.

Niezależnie od Twoich celów, uczestnicząc w takiej formie spotkania masz gwarantowaną pewność, że na drugą randkę, już nie w formie Speed, umawiasz się z osobą, dla której też jesteś intrygujący. I podobnie, jak w przypadku korzystania z narandce.pl, nie spędzisz godzin, dni, miesięcy pisząc czy rozmawiając online z kimś, kogo być może nawet nigdy nie zobaczysz.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Pary planujące wspólną przyszłość najczęściej znają się jakiś czas przed podjęciem fundamentalnych dla związku decyzji. Ale są pary, które planują swoją przyszłość nie widząc i nie spotykając nigdy swojego internetowego partnera. Czy można zakochać się w kimś nie widząc go na oczy? ...
Ekologia i dbałość o środowisko są obecnie jednymi z najczęściej poruszanych tematów. Nie trzeba żyć w wielkim mieście, żeby zagrażać Ziemi. Nie trzeba też wiele, żeby jej pomóc. Nawet w wielkich miejskich skupiskach możemy zbliżyć się do natury. Jest moda na ekologię. Moda godna naśladowania. ...
Myślisz, że nigdy, przenigdy nie umówisz się ze swoim szefem?  A jednak propozycja kolacji we dwoje padła i czujesz się zakłopotana? Asertywność podczas takiej sytuacji nabiera szczególnego znaczenia. Chyba, że zmieniłaś zdanie i jednak chcesz iść z szefem na randkę. ...
Strona używa plików Cookies