Szybka randka w stylu Speed Dating

Tempo życia wymusiło na nas poszukiwanie oszczędności czasu także w sferze uczuciowej, bo żeby kogoś interesującego poznać, trzeba trochę czasu w to zainwestować. I tutaj z pomocą przychodzi narandce.pl, ale także forma szybkiej randki w stylu Speed Dating.

Szybka randka w stylu Speed Dating to ciekawy sposób na wręcz błyskawiczne nawiązanie kontaktów towarzyskich. Podczas takiej randki możemy poznać nawet kilkanaście nowych osób, najczęściej takich, które również szukają pary. Jak przebiega spotkanie w stylu Speed Dating? Przychodzisz na wyznaczone przez Organizatora spotkanie, najczęściej do restauracji czy pubu. Otrzymujesz formularz. Rozmawiasz z pierwszą, wyznaczoną losowo osobą, i po kilku minutach następuje zmiana partnera do rozmowy. Na liście zaznaczasz tę osobę lub osoby, z którymi masz ochotę spotkać się ponownie. Jeśli osoby przez Ciebie zaznaczone odwzajemniają Twoje chęci, Organizator spotkania przekaże im kontakt do Ciebie.

Reguły szybkich randek w stylu Speed Dating mogą różnić się od siebie, w zależności od Organizatora. Jednak generalnie zasada jest ta sama. Poznajesz kilkanaście osób, w krótkim czasie i zdajesz się na własną intuicję, bo ile można dowiedzieć się o kimś po kilku minutach rozmowy?

Szybka randka to przede wszystkim konkurs na zrobienie pierwszego, perfekcyjnego wrażenia. Szybkie randki są traktowane, jako atrakcyjna forma imprezy towarzyskiej, na której można skonfrontować się z innymi i sprawdzić na ile potrafimy być ciekawi, zabawni czy zajmujący. Zdarzają się również osoby, które na szybkie randki przychodzą, bo poszukują po prostu przyjaźni.

Niezależnie od Twoich celów, uczestnicząc w takiej formie spotkania masz gwarantowaną pewność, że na drugą randkę, już nie w formie Speed, umawiasz się z osobą, dla której też jesteś intrygujący. I podobnie, jak w przypadku korzystania z narandce.pl, nie spędzisz godzin, dni, miesięcy pisząc czy rozmawiając online z kimś, kogo być może nawet nigdy nie zobaczysz.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Praca, spędzamy w niej najczęściej osiem godzin dziennie. Być może nawet więcej.  Praca  zawsze stwarza naturalne miejsce do poznawania ludzi. Dlatego możemy znaleźć się w sytuacji, w której ktoś bardzo nam się spodoba. Co wtedy zrobić? Czy umówić się z kolegą z pracy? ...
Czasami zdarza się, że powrót do starego związku jest dobrym pomysłem. Bo czasami niezależnie od tego, jak bardzo zaogniona była sytuacja podczas rozstania, uczucie miłości jest silniejsze, niż urazy. Częściej jednak na randkę i powrót do eks decydujemy się z innych powodów. Kiedy lepiej nie umawiać się z eks, bo nie wróży to niczego dobrego? ...
Strona używa plików Cookies