Sylwester we dwoje

Sylwester, niektórzy czekają na niego cały rok, obchodząc go głośno, dobrze się bawiąc wśród przyjaciół, znajomych, rodziny czy partnera. Dla innych to najbardziej wymuszona impreza w roku.  Co może wydawać się dziwne – wolą spędzać go sami.

Jest sporo osób, które spędzają ostatni dzień roku bez towarzystwa. Powodów jest wiele, ale nie zawsze dzieję się tak z wyboru. To ogromne źródło frustracji i przykrych uczuć dla tych, którzy wcale nie chcą w Sylwestra być sami. Ale można jeszcze spróbować zrobić coś, aby to zmienić.

Nie proponujemy iść do klubu i spędzać czas w towarzystwie osób, których się nie zna. To może jeszcze bardziej spotęgować poczucie samotności. Jednak do Sylwestra zostało jeszcze trochę czasu, dlatego można spróbować poznać kogoś dzięki funkcjonalnościom portalu narandce.pl.

Komunikacja między użytkownikami narandce.pl została świadomie ograniczona do koniecznego minimum. Dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na długie rozmowy online zanim dojdzie do spotkania. W narandce.pl po prostu wysyłasz zaproszenie do osoby, która Ci się podoba. Jak to się dzieje? Wybierasz zainteresowaną randką osobę na podstawie zdjęć, ulubione miejsce i gotowe.

Podstawą w narandce.pl jest miejsce spotkania. Możesz poszukać fajnego miejsca proponowanego przez portal lub dodać własne. Jeśli ktoś, z kim chcesz spędzić Sylwestra nie jest zarejestrowany w portalu, nic straconego. Takiej osobie także możesz wysłać zaproszenie. Musisz jednak znać jej adres e-mail.

Aby w pełni korzystać z narandce.pl należy ustawić zdjęcie profilowe. Zdjęcie profilowe oraz zdjęcia w Galerii będą widoczne dla osób, które chcesz zaprosić na randkę, a także dla osób, które chcą na randkę zaprosić Ciebie. Dlatego warto wybrać te zdjęcia, dzięki którym zrobisz na innych najlepsze wrażenie.

Jeśli jednak zdarzy się tak, że Sylwestra będziesz spędzać samotnie, zapewnij sobie maksimum komfortu. Bo spędzanie czasu samemu ze sobą może być przyjemne nawet w Sylwestra J

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Dogtrekking to wędrowanie z psem połączone z elementami marszu lub biegu na orientację. Dogtrekking można także uprawiać w parze. Wspólnie pokonujcie trasy według punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie! Wspaniała zabawa, doskonała przygoda i genialna randka na świeżym powietrzu! ...
Pary planujące wspólną przyszłość najczęściej znają się jakiś czas przed podjęciem fundamentalnych dla związku decyzji. Ale są pary, które planują swoją przyszłość nie widząc i nie spotykając nigdy swojego internetowego partnera. Czy można zakochać się w kimś nie widząc go na oczy? ...
Ekologia i dbałość o środowisko są obecnie jednymi z najczęściej poruszanych tematów. Nie trzeba żyć w wielkim mieście, żeby zagrażać Ziemi. Nie trzeba też wiele, żeby jej pomóc. Nawet w wielkich miejskich skupiskach możemy zbliżyć się do natury. Jest moda na ekologię. Moda godna naśladowania. ...
Strona używa plików Cookies