Randki w sieci

Osoby, które wierzą, że prawdziwa miłość istnieje nigdy nie przestają jej szukać. Tendencja do wyklikiwania sobie miłości jest coraz większa i coraz więcej osób rzeczywiście poznaje się przez Internet. Stereotyp negatywnego randkowania  przez sieć słabnie. I dobrze.

Co popycha ludzi do korzystania z portali randkowych? Przede wszystkim coraz mniejszy krąg ludzi, spośród których można wybierać partnera w realnej rzeczywistości. A także zwiększająca się z roku na rok grupa singli w różnych przedziałach wiekowych. W sieci zawsze czeka na nas wiele dostępnych i potencjalnie zainteresowanych randkowaniem osób, więc dlaczego nie brać tej możliwości pod uwagę?

Niektórzy boją się internetowych oszustów. Oczywiście, oszuści istnieją. Jeśli przez dłuższy czas proponujemy  spotkanie w realu, i za każdym razem widzimy odmowę z powodu ważnych obowiązków, powinna nam zapalić się czerwona lampka. Podobnie, jeśli ktoś, kogo znamy tylko z Internetu prosi o pieniądze. Ale są także ludzie, którzy ukrywają siebie i swoje prawdziwe Ja w realnym życiu. Spotykanie oszustów nie jest tożsame wyłącznie z korzystaniem z Internetu. To czy potrafimy bezpiecznie korzystać z nowoczesnych technologii w kontakcie z drugim człowiekiem zależy od naszej świadomości istniejących zagrożeń.

Większość dostępnych obecnie portali działa dziś na zasadzie swatki czy dawnego ogłoszeni matrymonialnego. Możemy wybrać preferowane przez nas u potencjalnego partnera wykształcenie, wzrost, wagę, kolor oczu, właściwie każdy detal. Osoby, które korzystały już z tego typu portali wiedzą, że podczas pierwszego spotkania można się bardzo rozczarować . Ale nie wszyscy kłamią, więc umawiajmy się dalej.

W narandce.pl jest trochę inaczej, ponieważ komunikacja między użytkownikami portalu została ograniczona do absolutnego minimum po to, aby naprawdę się umawiać. Dlaczego tak postąpiliśmy? Dlatego, że jednym z fundamentalnych zaleceń dla osób aktywnie poszukujących miłości w sieci jest to, żeby możliwie, jak najszybciej zaaranżować spotkanie w realu. Dzięki temu nie wpada się w idealizowanie partnera i jednocześnie minimalizuje się ryzyko spotkania oszusta. Portal narandce.pl wychodzi właśnie naprzeciw tej najważniejszej w poznawaniu ludzi w sieci zasadzie.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Praca, spędzamy w niej najczęściej osiem godzin dziennie. Być może nawet więcej.  Praca  zawsze stwarza naturalne miejsce do poznawania ludzi. Dlatego możemy znaleźć się w sytuacji, w której ktoś bardzo nam się spodoba. Co wtedy zrobić? Czy umówić się z kolegą z pracy? ...
Ekologia i dbałość o środowisko są obecnie jednymi z najczęściej poruszanych tematów. Nie trzeba żyć w wielkim mieście, żeby zagrażać Ziemi. Nie trzeba też wiele, żeby jej pomóc. Nawet w wielkich miejskich skupiskach możemy zbliżyć się do natury. Jest moda na ekologię. Moda godna naśladowania. ...
Strona używa plików Cookies