Randki w sieci

Osoby, które wierzą, że prawdziwa miłość istnieje nigdy nie przestają jej szukać. Tendencja do wyklikiwania sobie miłości jest coraz większa i coraz więcej osób rzeczywiście poznaje się przez Internet. Stereotyp negatywnego randkowania  przez sieć słabnie. I dobrze.

Co popycha ludzi do korzystania z portali randkowych? Przede wszystkim coraz mniejszy krąg ludzi, spośród których można wybierać partnera w realnej rzeczywistości. A także zwiększająca się z roku na rok grupa singli w różnych przedziałach wiekowych. W sieci zawsze czeka na nas wiele dostępnych i potencjalnie zainteresowanych randkowaniem osób, więc dlaczego nie brać tej możliwości pod uwagę?

Niektórzy boją się internetowych oszustów. Oczywiście, oszuści istnieją. Jeśli przez dłuższy czas proponujemy  spotkanie w realu, i za każdym razem widzimy odmowę z powodu ważnych obowiązków, powinna nam zapalić się czerwona lampka. Podobnie, jeśli ktoś, kogo znamy tylko z Internetu prosi o pieniądze. Ale są także ludzie, którzy ukrywają siebie i swoje prawdziwe Ja w realnym życiu. Spotykanie oszustów nie jest tożsame wyłącznie z korzystaniem z Internetu. To czy potrafimy bezpiecznie korzystać z nowoczesnych technologii w kontakcie z drugim człowiekiem zależy od naszej świadomości istniejących zagrożeń.

Większość dostępnych obecnie portali działa dziś na zasadzie swatki czy dawnego ogłoszeni matrymonialnego. Możemy wybrać preferowane przez nas u potencjalnego partnera wykształcenie, wzrost, wagę, kolor oczu, właściwie każdy detal. Osoby, które korzystały już z tego typu portali wiedzą, że podczas pierwszego spotkania można się bardzo rozczarować . Ale nie wszyscy kłamią, więc umawiajmy się dalej.

W narandce.pl jest trochę inaczej, ponieważ komunikacja między użytkownikami portalu została ograniczona do absolutnego minimum po to, aby naprawdę się umawiać. Dlaczego tak postąpiliśmy? Dlatego, że jednym z fundamentalnych zaleceń dla osób aktywnie poszukujących miłości w sieci jest to, żeby możliwie, jak najszybciej zaaranżować spotkanie w realu. Dzięki temu nie wpada się w idealizowanie partnera i jednocześnie minimalizuje się ryzyko spotkania oszusta. Portal narandce.pl wychodzi właśnie naprzeciw tej najważniejszej w poznawaniu ludzi w sieci zasadzie.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Czasami zdarza się, że powrót do starego związku jest dobrym pomysłem. Bo czasami niezależnie od tego, jak bardzo zaogniona była sytuacja podczas rozstania, uczucie miłości jest silniejsze, niż urazy. Częściej jednak na randkę i powrót do eks decydujemy się z innych powodów. Kiedy lepiej nie umawiać się z eks, bo nie wróży to niczego dobrego? ...
Halloween, kojarzone przede wszystkim z kulturą popularną, obchodzone przez Amerykanów, Kanadyjczyków i Anglików to tradycja, której początki sięgają aż dwóch tysięcy lat wstecz. W Polsce zyskało popularność w latach 90-tych. ...
Sylwester, niektórzy czekają na niego cały rok, obchodząc go głośno, dobrze się bawiąc wśród przyjaciół, znajomych, rodziny czy partnera. Dla innych to najbardziej wymuszona impreza w roku.  Co może wydawać się dziwne – wolą spędzać go sami. ...
Strona używa plików Cookies