Randka z eks

Czasami zdarza się, że powrót do starego związku jest dobrym pomysłem. Bo czasami niezależnie od tego, jak bardzo zaogniona była sytuacja podczas rozstania, uczucie miłości jest silniejsze, niż urazy. Częściej jednak na randkę i powrót do eks decydujemy się z innych powodów. Kiedy lepiej nie umawiać się z eks, bo nie wróży to niczego dobrego?

Jeśli to z Tobą zerwano i nie możesz się z tym faktem pogodzić. Zostałeś zdradzony lub eks spotyka się już z kimś innym. Randka może i będzie udana, ale urażona duma i poczucie przegranej może nie pozwolić Ci na nowo budować wartościowej relacji.

Jeśli masz poczucie osamotnienia i właśnie ono, i tylko ono pcha Cię do tego, żeby spotykać się z eks. A w związku wcale nie było Ci dobrze. Nie umawiaj się na randkę. W końcu z jakiegoś ważnego powodu jednak doszło do rozstania.

Jeśli masz poczucie winy i szkoda Ci eks, a umawiając się na randkę próbujesz pozbyć się nieprzyjemnych uczuć. Po co oszukiwać drugą stronę, która prawdopodobnie liczy na coś więcej? Jeśli już wiesz, że nigdy nie wrócisz do eks, nie umawiaj się na randkę.

Jeśli nie masz odwagi, by zmienić swoje życie.  Eks jest po prostu kimś, kogo dobrze znasz. Myślisz o randce z eks, choć nie czujesz do eks już nic? Nie umawiaj się. Czasami warto poczekać na kogoś nowego. A być może po prostu przyszedł czas na to, żeby pobyć trochę w pojedynkę.

Jeśli jednak długo nie poznajesz nikogo, kto by Cię zainteresował, a kogoś takiego szukasz, możesz skorzystać z narandce.pl. Komunikacja między użytkownikami w narandce.pl została celowo ograniczona do niezbędnego minimum. Dlaczego? Po to, aby naprawdę się umawiać. Ktoś Ci się spodobał? Od razu wyślij zaproszenie przez narandce.pl. Możesz wybierać spośród wielu miejsc zaproponowanych przez portal lub tworzyć własne randki. Portal chroni prywatność użytkowników, a także ostrzega przed użytkownikami, którzy na randki umawiają się, lecz na nie nie przychodzą.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Skoro Walentynki są Świętem Miłości, a jak twierdzą specjaliści, potrzeba miłości istnieje w każdym z nas, to jest to dzień, który z założenia warto celebrować. Jedni uważają, że to najważniejszy dzień w roku dla pary zakochanych. Inni nie mogą znieść komercyjnego zamieszania. Jak satysfakcjonująco i z korzyścią dla siebie i związku spędzić Walentynki? ...
Osoby, które wierzą, że prawdziwa miłość istnieje nigdy nie przestają jej szukać. Tendencja do wyklikiwania sobie miłości jest coraz większa i coraz więcej osób rzeczywiście poznaje się przez Internet. Stereotyp negatywnego randkowania  przez sieć słabnie. I dobrze. ...
Myślisz, że nigdy, przenigdy nie umówisz się ze swoim szefem?  A jednak propozycja kolacji we dwoje padła i czujesz się zakłopotana? Asertywność podczas takiej sytuacji nabiera szczególnego znaczenia. Chyba, że zmieniłaś zdanie i jednak chcesz iść z szefem na randkę. ...
Strona używa plików Cookies