Randka w Walentynki

Skoro Walentynki są Świętem Miłości, a jak twierdzą specjaliści, potrzeba miłości istnieje w każdym z nas, to jest to dzień, który z założenia warto celebrować. Jedni uważają, że to najważniejszy dzień w roku dla pary zakochanych. Inni nie mogą znieść komercyjnego zamieszania. Jak satysfakcjonująco i z korzyścią dla siebie i związku spędzić Walentynki?

Jak co roku kultura Zachodu przynosi nam silną komercjalizację Dnia Zakochanych. W roku 2015 filmowym hitem będzie „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Kupno biletów na seans tego filmu do kin w największych miastach jest w tej chwili praktycznie niemożliwe. Namiętny romans i szczegóły z życia erotycznego pary grającej główne postaci. To przyciąga do kin tłumy. Ale między ludźmi istnieją indywidualne różnice i osoby pozostające w długoletnich związkach, czy dopiero co zakochani, mogą chcieć spędzać czas w różny sposób. Nie trzeba też wpadać w szaleństwo zakupów, bo, co zostało udowodnione, dobra materialne podnoszą poziom naszego zadowolenia nie na długo, a to co łączy nas na trwałe to wspólne przeżycia i wspólne wspomnienia. Dlatego z komercjalizacji Walentynek warto korzystać na tyle, na ile potrzebujemy. Możliwe, że parom, które dawno nie były na randce, przyda się właśnie randka w restauracji czy kinie i manifestowanie miłości. A innym potrzebne będzie okazywanie sobie bliskości we dwoje w intymnej atmosferze.

Na koniec rada dla osób nie pozostających w związkach. Dzień Zakochanych nie dotyczy wyłącznie związków romantycznych. Walentynkowy wieczór można spędzić także ze znajomymi lub znaleźć czas tylko dla siebie. Można znaleźć partnera z narandce.pl lub można to Święto po prostu zignorować. Bo kochać to nie znaczy zawsze to samo :)

 

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Ekologia i dbałość o środowisko są obecnie jednymi z najczęściej poruszanych tematów. Nie trzeba żyć w wielkim mieście, żeby zagrażać Ziemi. Nie trzeba też wiele, żeby jej pomóc. Nawet w wielkich miejskich skupiskach możemy zbliżyć się do natury. Jest moda na ekologię. Moda godna naśladowania. ...
Praca, spędzamy w niej najczęściej osiem godzin dziennie. Być może nawet więcej.  Praca  zawsze stwarza naturalne miejsce do poznawania ludzi. Dlatego możemy znaleźć się w sytuacji, w której ktoś bardzo nam się spodoba. Co wtedy zrobić? Czy umówić się z kolegą z pracy? ...
Strona używa plików Cookies