Randka sportowa

Jako społeczeństwo jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, ile pozytywów wynika z uprawiania różnego rodzaju sportu. Coraz więcej z nas aktywnie go uprawia, a przecież w zdrowy i aktywny styl życia można wpleść także randkę.

Randka sportowa latem

Jest wiele dyscyplin sportu, które można uprawiać na randce, nie tylko pierwszej. W zależności od pogody możemy wybrać czas spędzany na świeżym powietrzu i zdecydować się na aktywności takie, jak:  wspólne bieganie, jazda na rowerze, rolkach, gra w tenisa ziemnego, siatkówkę lub bardziej ekstremalne, jak jazda na gokartach. Gdy jest zimno i pada możemy popływać na krytej pływalni, zagrać w squash’a czy kręgle i umówić się na siłowni. Warto także wybrać się pojeździć konno czy pograć w golfa, jeśli mamy taką możliwość.

Randka sportowa zimą

Sanki, łyżwy i narty to chyba najbardziej popularne zimowe sporty. Warto wykorzystać propozycje hal sportowych, które sezonowo dysponują lodowiskami. Jazda na łyżwach to świetna zabawa, bardzo lubiana przez sporą grupę ludzi i dla wielu dostępna. Z basenów, siłowni, squash’a i innych ‘krytych’ miejsc można korzystać z powodzeniem przez cały rok. Na pewno nie musimy przejmować się tym, że pewne czynności będziemy wykonywać pierwszy raz w życiu. Zawsze możemy się nauczyć od kogoś, kto ma już większe doświadczenie od nas.

Plusem umawiania się na sportowe randki z pewnością może być poczucie bezpieczeństwa, wynikające z obecności innych ludzi. Jest to szczególnie ważne dla niektórych osób spotykających się po raz pierwszy – nie musimy przecież mieć pełnego zaufania do tych, których widzimy po raz pierwszy.

Lubimy umawiać się z osobami, które mają podobne zainteresowania. Przyjemnie jest razem pobiegać, pojeździć na rowerze, zwiedzić nowe trasy i porozmawiać. I nawet, jeśli okaże się, że nie mamy ochoty tworzyć związku, zawsze możemy znaleźć fajnego partnera lub partnerkę do wspólnego uprawiania sportu.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Myślisz, że nigdy, przenigdy nie umówisz się ze swoim szefem?  A jednak propozycja kolacji we dwoje padła i czujesz się zakłopotana? Asertywność podczas takiej sytuacji nabiera szczególnego znaczenia. Chyba, że zmieniłaś zdanie i jednak chcesz iść z szefem na randkę. ...
Czasami zdarza się, że powrót do starego związku jest dobrym pomysłem. Bo czasami niezależnie od tego, jak bardzo zaogniona była sytuacja podczas rozstania, uczucie miłości jest silniejsze, niż urazy. Częściej jednak na randkę i powrót do eks decydujemy się z innych powodów. Kiedy lepiej nie umawiać się z eks, bo nie wróży to niczego dobrego? ...
Strona używa plików Cookies