Randka sportowa

Jako społeczeństwo jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, ile pozytywów wynika z uprawiania różnego rodzaju sportu. Coraz więcej z nas aktywnie go uprawia, a przecież w zdrowy i aktywny styl życia można wpleść także randkę.

Randka sportowa latem

Jest wiele dyscyplin sportu, które można uprawiać na randce, nie tylko pierwszej. W zależności od pogody możemy wybrać czas spędzany na świeżym powietrzu i zdecydować się na aktywności takie, jak:  wspólne bieganie, jazda na rowerze, rolkach, gra w tenisa ziemnego, siatkówkę lub bardziej ekstremalne, jak jazda na gokartach. Gdy jest zimno i pada możemy popływać na krytej pływalni, zagrać w squash’a czy kręgle i umówić się na siłowni. Warto także wybrać się pojeździć konno czy pograć w golfa, jeśli mamy taką możliwość.

Randka sportowa zimą

Sanki, łyżwy i narty to chyba najbardziej popularne zimowe sporty. Warto wykorzystać propozycje hal sportowych, które sezonowo dysponują lodowiskami. Jazda na łyżwach to świetna zabawa, bardzo lubiana przez sporą grupę ludzi i dla wielu dostępna. Z basenów, siłowni, squash’a i innych ‘krytych’ miejsc można korzystać z powodzeniem przez cały rok. Na pewno nie musimy przejmować się tym, że pewne czynności będziemy wykonywać pierwszy raz w życiu. Zawsze możemy się nauczyć od kogoś, kto ma już większe doświadczenie od nas.

Plusem umawiania się na sportowe randki z pewnością może być poczucie bezpieczeństwa, wynikające z obecności innych ludzi. Jest to szczególnie ważne dla niektórych osób spotykających się po raz pierwszy – nie musimy przecież mieć pełnego zaufania do tych, których widzimy po raz pierwszy.

Lubimy umawiać się z osobami, które mają podobne zainteresowania. Przyjemnie jest razem pobiegać, pojeździć na rowerze, zwiedzić nowe trasy i porozmawiać. I nawet, jeśli okaże się, że nie mamy ochoty tworzyć związku, zawsze możemy znaleźć fajnego partnera lub partnerkę do wspólnego uprawiania sportu.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Urzędnik w garniturze przemieszczający się do pracy na rowerze. Kobieta w sukience i szpilkach mknąca po drodze rowerowej. Od kiedy nastała moda na rower taki widok dziwi coraz mniej. Bo rower to nie tylko ekologiczny środek transportu, to także styl życia i doskonały sposób na aktywny wypoczynek. ...
Ekologia i dbałość o środowisko są obecnie jednymi z najczęściej poruszanych tematów. Nie trzeba żyć w wielkim mieście, żeby zagrażać Ziemi. Nie trzeba też wiele, żeby jej pomóc. Nawet w wielkich miejskich skupiskach możemy zbliżyć się do natury. Jest moda na ekologię. Moda godna naśladowania. ...
Dogtrekking to wędrowanie z psem połączone z elementami marszu lub biegu na orientację. Dogtrekking można także uprawiać w parze. Wspólnie pokonujcie trasy według punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie! Wspaniała zabawa, doskonała przygoda i genialna randka na świeżym powietrzu! ...
Strona używa plików Cookies