Randka filmowa

Niektórzy uważają, że randka filmowa to oklepany pomysł, ale ciężko polemizować z tym, że wspólne oglądanie filmu jest bardzo przyjemną formą spędzania czasu i dostarcza tematów do ciekawych rozmów. Może, ale nie musi to być kino. Randkę filmową możemy także zorganizować u siebie w domu.

Kino

Nie zawsze jest tak, że kobieta oczekuje na randce filmowej oglądania romantycznej komedii. Być może to właśnie oglądanie romantycznych komedii uważa się w tej chwili za oklepane. Ci, którzy realizują ten utarty stereotyp powinni spróbować odważyć się na wybór gatunku filmu, który lubią lub wybór spektakularnej nowości. Nie ma nic gorszego, niż siedzenie we dwoje w kinie - Ty się nudzisz, a ona z rozczuleniem patrzy w ekran. Prawdą jest to, że propozycja kin komercyjnych bywa ograniczona, ale do wyboru mamy także kina kameralne, które często mogą pochwalić się bogatym repertuarem, jeśli chcemy wybrać film ambitny, poruszający ważny temat czy niszowy, to udajmy się właśnie tam.

Dom

Wyboru filmu na randkę filmową spędzaną w domu nie ogranicza nam praktycznie nic. Możemy wybrać dowolny gatunek filmu, przygotować przekąski i drinki, a także wygodną kanapę i cały klimat niezbędny do tego, aby dobrze i swobodnie poczuć się we dwoje. Warto wybierać filmy, które dają pretekst do rozmów, pokazania swoich pozytywnych stron – poczucia humoru i inteligencji. Za pomocą filmu można poznać także czyjeś poglądy. Bo czasem łatwiej, szczególnie na początku znajomości, mówić o bohaterach filmu, niż o samym sobie.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Osoby, które wierzą, że prawdziwa miłość istnieje nigdy nie przestają jej szukać. Tendencja do wyklikiwania sobie miłości jest coraz większa i coraz więcej osób rzeczywiście poznaje się przez Internet. Stereotyp negatywnego randkowania  przez sieć słabnie. I dobrze. ...
Czasami zdarza się, że powrót do starego związku jest dobrym pomysłem. Bo czasami niezależnie od tego, jak bardzo zaogniona była sytuacja podczas rozstania, uczucie miłości jest silniejsze, niż urazy. Częściej jednak na randkę i powrót do eks decydujemy się z innych powodów. Kiedy lepiej nie umawiać się z eks, bo nie wróży to niczego dobrego? ...
Strona używa plików Cookies