Jaki makijaż wybrać na pierwszą randkę?

Wybór makijażu na pierwszą randkę będzie zależał od kilku czynników. Przede wszystkim zależy od tego, czy na randkę idziesz w dzień czy wieczorem, jak malujesz się na co dzień i jaki efekt chcesz uzyskać. Główna zasadą jednak jest to, aby czuć się dobrze i swobodnie.

Jeśli nie wiesz w jakim stylu wykonać makijaż na pierwszą randkę, możesz wybrać spośród trzech charakterystycznych i zawsze modnych makijaży: Nude, Sweet oraz Smokey Eyes.

Nude

Makijaż naturalny i minimalistyczny, w kolorach lekkiego różu, beżu, delikatnego, jasnego brązu i karmelu. Niezwykle dziewczęcy i świeży. Idealny na spotkanie w ciągu dnia. Subtelnie podkreślone różem policzki dodają cudownego uroku. Do tego makijażu nie trzeba przekonywać kobiet, które dobrze czują się w swojej delikatnej i wrażliwej odsłonie. Jeśli takie wrażenie chcesz sprawić na osobie, z którą chcesz się spotkać, to makijaż w tym stylu jest właśnie dla Ciebie.

Sweet

Perfekcyjnie wytuszowane, uwodzicielskie rzęsy + słodkie, różowe, a wręcz landrynkowe usta = makijaż sweet. Makijaż kojarzący się z otwartą kobiecością i sensualnością. Różowe usta powinny powalać słodyczą. Do tego celu najlepiej używać błyszczyka nadającego szklisty połysk. Sweet to makijaż idealny na pierwszą randkę dla kobiet, które chcą być zmysłowe, ale jednocześnie energiczne i radosne.

Smokey Eyes

Kocie oczy hipnotyzują! Ale to propozycja dla kobiet, które dobrze czują się w mocniejszym makijażu. W tej kombinacji należy pamiętać, że dobrze sprawdzają się naturalnie wyglądające, lekko połyskujące usta w cielistych kolorach. Jeśli na co dzień nie używasz mocnego  makijażu, lepiej nie eksperymentuj przed pierwszym spotkaniem.

Kilka uniwersalnych zasadach

Najlepiej, żeby makijaż nie odbiegał zbyt mocno od tego, na który decydujemy się na co dzień. Dlaczego? Oczywiste jest to, że odpowiednio wykonanym makijażem można tuszować niedoskonałości skóry i korygować kształt twarzy. Może nie na pierwszej randce, ale za którymś razem z pewnością może dojść do sytuacji, w której zostaniemy zobaczone bez malunku. I lepiej, żeby to nie było dla naszego partnera dużym zaskoczeniem :)

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Dogtrekking to wędrowanie z psem połączone z elementami marszu lub biegu na orientację. Dogtrekking można także uprawiać w parze. Wspólnie pokonujcie trasy według punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie! Wspaniała zabawa, doskonała przygoda i genialna randka na świeżym powietrzu! ...
Jak ubrać się na randkę? To pytanie zadajemy sobie i spędzamy godziny patrząc w szafę, zastanawiając się czy właściwie w ogóle mamy się w co ubrać. Dzieje się tak szczególnie wtedy, kiedy mamy spotkać się z osobą, na której bardzo nam zależy lub iść na pierwszą randkę z osobą, której jeszcze nie znamy. ...
Czasami zdarza się, że powrót do starego związku jest dobrym pomysłem. Bo czasami niezależnie od tego, jak bardzo zaogniona była sytuacja podczas rozstania, uczucie miłości jest silniejsze, niż urazy. Częściej jednak na randkę i powrót do eks decydujemy się z innych powodów. Kiedy lepiej nie umawiać się z eks, bo nie wróży to niczego dobrego? ...
Strona używa plików Cookies