Dzień Chłopaka, czyli czyj?

Przypadający na 8-mego marca Dzień Kobiet wszyscy, bez wyjątku obchodzimy niemal, jak Święto Narodowe. Przypadający dwa dni później Dzień Mężczyzny nie cieszy się już tak dużą popularnością. A Dzień Chłopaka? Ten dzień właściwie można uznać za najpopularniejsze Męskie Święto. Czyli dokładnie czyje?

Dzień Chłopaka, czyli młodego człowieka, który w różnych kulturach, w różnym wieku staje się mężczyzną. Potocznie w języku polskim chłopak to też taki mężczyzna, który jeszcze nie jest zamężny, natomiast jest związany z kimś uczuciowo. Dziewczyny takich chłopaków z pewnością wiedzą, że 30 września warto pomyśleć o przygotowaniu czegoś szczególnego lub o zakupieniu prezentu.

A co z resztą? Z resztą bywa różnie. Wszystko zależy od tego, jak bardzo konkretny mężczyzna identyfikuje się z ideą otrzymywania upominków w tym dniu. Są tacy, których urazić może to, że są traktowani, jak chłopcy. W końcu Dzień Chłopaka najchętniej obchodzi się w szkole.  

W gazetach i na portalach internetowych przeczytamy wiele porad na temat tego, co w tym dniu mężczyźnie kupić. I oby to nie było nic ‘poważnego’. Jeśli już coś, to najlepiej, żeby to było żartobliwe lub co najmniej neutralne – piwo, śmieszna bielizna, skarpetki, krawat, jakiś gadżet w stylu Toys for Boys. Nic praktycznego. Jakby mężczyźnie praktycznym być nie było wolno.

Jednak godnie z zasadą – każdy lubi coś innego, dziewczyny swoich chłopaków na pewno wiedzą czy ich mężczyźni lubią obchodzić Dzień Chłopaka i jakie prezenty wolą. A, jeśli tego nie wiedzą, na pewno znajdą na to sposób. Natomiast te, które dopiero chłopaków będą miały lub chcą poznać zapraszamy do korzystania z narandce.pl :)

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Praca, spędzamy w niej najczęściej osiem godzin dziennie. Być może nawet więcej.  Praca  zawsze stwarza naturalne miejsce do poznawania ludzi. Dlatego możemy znaleźć się w sytuacji, w której ktoś bardzo nam się spodoba. Co wtedy zrobić? Czy umówić się z kolegą z pracy? ...
Pary planujące wspólną przyszłość najczęściej znają się jakiś czas przed podjęciem fundamentalnych dla związku decyzji. Ale są pary, które planują swoją przyszłość nie widząc i nie spotykając nigdy swojego internetowego partnera. Czy można zakochać się w kimś nie widząc go na oczy? ...
Sylwester, niektórzy czekają na niego cały rok, obchodząc go głośno, dobrze się bawiąc wśród przyjaciół, znajomych, rodziny czy partnera. Dla innych to najbardziej wymuszona impreza w roku.  Co może wydawać się dziwne – wolą spędzać go sami. ...
Strona używa plików Cookies