Dzień Chłopaka, czyli czyj?

Przypadający na 8-mego marca Dzień Kobiet wszyscy, bez wyjątku obchodzimy niemal, jak Święto Narodowe. Przypadający dwa dni później Dzień Mężczyzny nie cieszy się już tak dużą popularnością. A Dzień Chłopaka? Ten dzień właściwie można uznać za najpopularniejsze Męskie Święto. Czyli dokładnie czyje?

Dzień Chłopaka, czyli młodego człowieka, który w różnych kulturach, w różnym wieku staje się mężczyzną. Potocznie w języku polskim chłopak to też taki mężczyzna, który jeszcze nie jest zamężny, natomiast jest związany z kimś uczuciowo. Dziewczyny takich chłopaków z pewnością wiedzą, że 30 września warto pomyśleć o przygotowaniu czegoś szczególnego lub o zakupieniu prezentu.

A co z resztą? Z resztą bywa różnie. Wszystko zależy od tego, jak bardzo konkretny mężczyzna identyfikuje się z ideą otrzymywania upominków w tym dniu. Są tacy, których urazić może to, że są traktowani, jak chłopcy. W końcu Dzień Chłopaka najchętniej obchodzi się w szkole.  

W gazetach i na portalach internetowych przeczytamy wiele porad na temat tego, co w tym dniu mężczyźnie kupić. I oby to nie było nic ‘poważnego’. Jeśli już coś, to najlepiej, żeby to było żartobliwe lub co najmniej neutralne – piwo, śmieszna bielizna, skarpetki, krawat, jakiś gadżet w stylu Toys for Boys. Nic praktycznego. Jakby mężczyźnie praktycznym być nie było wolno.

Jednak godnie z zasadą – każdy lubi coś innego, dziewczyny swoich chłopaków na pewno wiedzą czy ich mężczyźni lubią obchodzić Dzień Chłopaka i jakie prezenty wolą. A, jeśli tego nie wiedzą, na pewno znajdą na to sposób. Natomiast te, które dopiero chłopaków będą miały lub chcą poznać zapraszamy do korzystania z narandce.pl :)

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Myślisz, że nigdy, przenigdy nie umówisz się ze swoim szefem?  A jednak propozycja kolacji we dwoje padła i czujesz się zakłopotana? Asertywność podczas takiej sytuacji nabiera szczególnego znaczenia. Chyba, że zmieniłaś zdanie i jednak chcesz iść z szefem na randkę. ...
Dogtrekking to wędrowanie z psem połączone z elementami marszu lub biegu na orientację. Dogtrekking można także uprawiać w parze. Wspólnie pokonujcie trasy według punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie! Wspaniała zabawa, doskonała przygoda i genialna randka na świeżym powietrzu! ...
Strona używa plików Cookies