Czy można zakochać się w kimś nie widząc go na oczy?

Pary planujące wspólną przyszłość najczęściej znają się jakiś czas przed podjęciem fundamentalnych dla związku decyzji. Ale są pary, które planują swoją przyszłość nie widząc i nie spotykając nigdy swojego internetowego partnera. Czy można zakochać się w kimś nie widząc go na oczy?

Zdecydowanej większości ludzi poznawanie się, nie ważne czy za pomocą sieci czy nie, zajmuje więcej, niż jedno spotkanie. Zwolennicy rozmów przez Internet uważają, że przynajmniej nie tracą czasu na nieudane randki. Przeciwnicy najczęściej zwracają uwagę na internetowych oszustów. Chociaż trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że oszustów można spotkać zarówno online, jak i w realu.

Wracając do pytania – czy można zakochać się w kimś nie widząc go na oczy? Z relacji różnych ludzi wynika, że tak. Jednak najczęściej uczucie zakochania wynika z idealizowania partnera, którego po prostu się nie zna.  Osoby tęskniące za głębokim uczuciem mogą ulegać złudzeniu, że oto pojawia się prawdziwa miłość. Co z tego, że internetowa?

Jednym z podstawowych zaleceń dla osób poszukujących miłości przez Internet jest umawianie się w rzeczywistości. Dlaczego? Po to, aby nie wpaść w spiralę idealizowania, zminimalizować ryzyko spotkania oszusta i zaangażowania się w związek, który tak naprawdę nie będzie miał przyszłości.

Dlatego narandce.pl ograniczyło komunikację do absolutnego minimum po to, aby naprawdę się umawiać. Określ płeć osoby, z którą chcesz się umówić i wybierz jedną z kategorii: romantyczna, luksusowa, szybka, na weekend, tania, sportowa, na jedną noc, zabawna, ekstremalna, pierwsza.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Urzędnik w garniturze przemieszczający się do pracy na rowerze. Kobieta w sukience i szpilkach mknąca po drodze rowerowej. Od kiedy nastała moda na rower taki widok dziwi coraz mniej. Bo rower to nie tylko ekologiczny środek transportu, to także styl życia i doskonały sposób na aktywny wypoczynek. ...
Czasami zdarza się, że powrót do starego związku jest dobrym pomysłem. Bo czasami niezależnie od tego, jak bardzo zaogniona była sytuacja podczas rozstania, uczucie miłości jest silniejsze, niż urazy. Częściej jednak na randkę i powrót do eks decydujemy się z innych powodów. Kiedy lepiej nie umawiać się z eks, bo nie wróży to niczego dobrego? ...
Praca, spędzamy w niej najczęściej osiem godzin dziennie. Być może nawet więcej.  Praca  zawsze stwarza naturalne miejsce do poznawania ludzi. Dlatego możemy znaleźć się w sytuacji, w której ktoś bardzo nam się spodoba. Co wtedy zrobić? Czy umówić się z kolegą z pracy? ...
Strona używa plików Cookies