Czy można zakochać się w kimś nie widząc go na oczy?

Pary planujące wspólną przyszłość najczęściej znają się jakiś czas przed podjęciem fundamentalnych dla związku decyzji. Ale są pary, które planują swoją przyszłość nie widząc i nie spotykając nigdy swojego internetowego partnera. Czy można zakochać się w kimś nie widząc go na oczy?

Zdecydowanej większości ludzi poznawanie się, nie ważne czy za pomocą sieci czy nie, zajmuje więcej, niż jedno spotkanie. Zwolennicy rozmów przez Internet uważają, że przynajmniej nie tracą czasu na nieudane randki. Przeciwnicy najczęściej zwracają uwagę na internetowych oszustów. Chociaż trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że oszustów można spotkać zarówno online, jak i w realu.

Wracając do pytania – czy można zakochać się w kimś nie widząc go na oczy? Z relacji różnych ludzi wynika, że tak. Jednak najczęściej uczucie zakochania wynika z idealizowania partnera, którego po prostu się nie zna.  Osoby tęskniące za głębokim uczuciem mogą ulegać złudzeniu, że oto pojawia się prawdziwa miłość. Co z tego, że internetowa?

Jednym z podstawowych zaleceń dla osób poszukujących miłości przez Internet jest umawianie się w rzeczywistości. Dlaczego? Po to, aby nie wpaść w spiralę idealizowania, zminimalizować ryzyko spotkania oszusta i zaangażowania się w związek, który tak naprawdę nie będzie miał przyszłości.

Dlatego narandce.pl ograniczyło komunikację do absolutnego minimum po to, aby naprawdę się umawiać. Określ płeć osoby, z którą chcesz się umówić i wybierz jedną z kategorii: romantyczna, luksusowa, szybka, na weekend, tania, sportowa, na jedną noc, zabawna, ekstremalna, pierwsza.

Przeczytaj inne artykuły
Pokaż wszystkie
Dogtrekking to wędrowanie z psem połączone z elementami marszu lub biegu na orientację. Dogtrekking można także uprawiać w parze. Wspólnie pokonujcie trasy według punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie! Wspaniała zabawa, doskonała przygoda i genialna randka na świeżym powietrzu! ...
Skoro Walentynki są Świętem Miłości, a jak twierdzą specjaliści, potrzeba miłości istnieje w każdym z nas, to jest to dzień, który z założenia warto celebrować. Jedni uważają, że to najważniejszy dzień w roku dla pary zakochanych. Inni nie mogą znieść komercyjnego zamieszania. Jak satysfakcjonująco i z korzyścią dla siebie i związku spędzić Walentynki? ...
Strona używa plików Cookies